MÖBLER / Bord / Skrivbord 6227043
nr 622 7043
Skrivbord
1880-tal, längd: 110, djup: 65, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 februari 2010
kl 19:59:14
750 kr
850 kr
950 kr